Kalendář akcí | Umístění

Kalendář akcí

Název Datum konání Čas Organizace Body
Technika je hra!02.07.20209:00 - 12:00TRIANON1
Kutílek02.07.202013:00 - KC1
Kutílek02.07.202014:00 - KC1
Tančíme s Terkou a Michalem03.07.202009:30 - SVČ1
Tančíme s Terkou a Michalem03.07.202010:45 - SVČ1
Jízda na ponících a koních04.07.20209:30 - 10:30JK 1
Tvořivé dopoledne/malované tašky I.07.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Třanovický naučný chodník07.07.202009:00 - Svibická 61
Tvořivé dopoledne/malované tašky II.08.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Dopoledníčky/čtené/hrané pohádky08.07.202010:30 - MěK1
Tvořivé dopoledne/mýdlování I.09.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Tvořivé dopoledne/mýdlování II.10.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Se skauty do lesa10.07.202010:00 - 12:00Junák1
Kdo si hraje, nezlobí10.07.202013:00 - 15:00MěK1
Sportovně výtvarná olympiáda11.07.202010:00 - 12:00MC ŠS1
Tvořivé dopoledne/kšiltovky I.13.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Mozkolamy13.07.202010:00 - 12:00MěK1
Tvořivé dopoledne/kšiltovky II.14.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Tvoření Těší(n)!14.07.202010:00 - 11:30MěK1
Tvořivé dopoledne/ptáčci I.15.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Kreslení na chodníku15.07.202010:00 - 12:00MěK1
Tvořivé dopoledne/ptáčci II.16.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Kdo si hraje, nezlobí17.07.20209:00 - 12:00MěK1
Tvoříme s Johankou18.07.202010:00 - 14:00Kalia1
Tvořivé dopoledne/skřítci I.20.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Sportujeme s hokejem20.07.20209:00 - 11:00HC1
Mozkolamy20.07.202013:00 - 15:00MěK1
Tvořivé dopoledne/skřítci II.21.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Tvoření Těší(n)!21.07.20209:00 - 11:00MěK1
Tvořivé dopoledne/obal na mobil I.22.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Výprava za rybičkami22.07.202009:00 - Svibická 61
Tvořivé dopoledne/obal na mobil II.23.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Kutílek23.07.202010:00 - KC1
Kutílek23.07.202012:00 - KC1
Kdo si hraje, nezlobí24.07.20209:00 - 12:00MěK1
Co víte o koních25.07.202010:00 - 11:00JK Kennbery1
Tvoříme s Johankou25.07.202012:00 - 16:00Kalia1
Tvořivé dopoledne/vystřihovánky I.27.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Mozkolamy27.07.20209:00 - 11:00MěK1
Tvořivé dopoledne/vystřihovánky II.28.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Tvoření Těší(n)!28.07.20209:00 - 11:00MěK1
Tvořivé dopoledne/hvězda I.29.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Těšínské chodníčky29.07.202009:15 - Svibická 61
Tvořivé dopoledne/hvězda II.30.07.20208:30 - 10:30KaSS1
Ekohraní30.07.20209:00 - 12:00TRIANON1
Kdo si hraje, nezlobí31.07.20209:00 - 12:00MěK1
Jízda na ponících a koních01.08.20209:30 - 10:30JK 1
Sportujeme s hokejem03.08.20209:00 - 11:00HC1
Mozkolamy03.08.202013:00 - 15:00MěK1
Tvoření Těší(n)!04.08.20208:00 - 10:00MěK1
Život včel04.08.202010:00 - 12:00Včelaři1
Kdo si hraje, nezlobí07.08.20209:00 - 12:00MěK1
Sportovně výtvarná olympiáda08.08.202010:00 - 12:00MC ŠS1
Se skauty na vodu08.08.202014:00 - 16:00Junák1
Mozkolamy10.08.20209:00 - 11:00MěK1
Dopoledníčky/čtené/hrané pohádky12.08.202010:00 - MěK1
Kdo si hraje, nezlobí14.08.20209:00 - 12:00MěK1
Co víte o koních15.08.202010:00 - 11:00JK Kennbery1
Mozkolamy17.08.20209:00 - 11:00MěK1
Tvoření Těší(n)!18.08.20209:00 - 11:00MěK1
Kreslení na chodníku19.08.202010:00 - 12:00MěK1
Od Těšína do dáli19.08.202009:15 - Svibická 61
Technika je hra!20.08.20209:00 - 12:00TRIANON1
Kdo si hraje, nezlobí21.08.20209:00 - 12:00MěK1
Běh Apoštola Pavla23.08.202015:00 - KC1
Mozkolamy24.08.20209:00 - 11:00MěK1